تصفیه آب خانگی اطلس مدل DP-F RO

تصفیه آب خانگیدستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای

• برند: ATLAS FILTRI ایتالیا

• نوع: اسمز معکوس (آر.او) زیرسینکی دارای منبع

• گارانتی: ۱۸ ماه

• دارای شیر اتوفلش برای شستشوی خودکار فیلترها

قیمت : ناموجود

..


ضرورت استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی بر کسی پوشیده نیست. امروزه با توجه به هزینه های بالای تصفیه آب شهری برای دولت ها، گاهی آب لوله کشی، استانداردهای لازم برای آشامیدن را ندارد. نیترات، سختی مضر بالاتر از حد استاندارد، مواد شیمیایی مثل آفت کش ها و سموم کشاورزی که وارد آب های زیرزمینی شده اند، به راحتی و در تصفیه خانه های شهری قابل حذف نیستند. همچنین برای گند زدایی از کلر استفاده می شود که خود آن برای سلامتی زیان آور است. آب آشامیدنی از زمانی که تصفیه می شود تا هنگام استفاده، یک مسیر طولانی را طی می کند! در این بین آلودگی و ذرات معلقی که از تاسیسات شهری و لوله کشی های فرسوده به آب اضافه می گردد نیز مشکل را دوچندان می کند. بنابراین بهترین گزینه، تصفیه ی آب آشامیدنی، درست در محل استفاده است. برندهای گوناگونی در بازار ایران دستگاه های تصفیه آب خانگی را عرضه می کنند. از این بین، برند اطلس فیلتری ایتالیا تنها محصول اروپایی قابل اطمینان موجود است. اطلس با سابقه ی بسیار طولانی جزء مطرح ترین نام های صنعت تصفیه آب در سراسر دنیاست.

[rev_slider ATLAS-DP-F_RO]


مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس مدل DP-F RO

– حداکثر فشار آب ورودی مجاز: ۳bar (45.5 psi)

– حداقل فشار برای کارکرد صحیح دستگاه: ۰٫۵bar (7.2 psi)

– حداکثر درجه حرارت آب ورودی: ۴۵c°C (113°F)

– حداقل درجه حرارت آب ورودی: ۴c°C (39.2°F)

– حداکثر TDS برای کارایی مطلوب دستگاه تصفیه آب: ۱۰۰۰ppm

– ظرفیت ممبرین: ۵۰ گالن در روز (۱۹۰ l/day)

.


فیلترهای دستگاه تصفیه آب و زمان تعویض هر یک از آنها

فیلترهای تصفیه آبفیلتر شماره ۱ – پلی پروپیلن ( PP ): این فیلتر ذرات معلق مثل شن و ماسه، گل و لای، ذرات حاصل از زنگ زدگی و پوسیدگی داخل لوله ها و… را حذف می کند. کارتریج الیافی می بایست هر سه ماه یک بار تعویض گردد.

فیلتر شماره ۲ – کرین گرانول ( ذغال فعال – UDF ): فیلتر کربنی اطلس از پوسته نارگیل ساخته می شود و منشا کاملا گیاهی دارد. این فیلتر گازهای محلول در آب را مثل کلر، کاهش می دهد همچنین بو و طعم آب در این مرحله بهبود می یابد. عمر این فیلتر بسته به میزان مصرف و آلودگی آب سه الی شش ماه می باشد.

فیلتر شماره ۳ – کربن بلاک ( CTO ): این فیلتر مکمل مرحله ی دوم است و تعویض به موقع آن باعث بالا رفتن عمر ممبرین دستگاه می گردد. این فیلتر نیز بعد از سه الی شش ماه استفاده از دستگاه ، می بایست تعویض گردد.

.

ممبرین فیلمتکفیلتر شماره ۴ – ممبرین ( RO membrane ): این فیلتر به روش اسمز معکوسreverse osmosis آب را از ذرات بسیار ریز مثل باکتری ها پاک می کند. همچنین نیترات، مواد شیمیایی سمی و سختی مضر و بالاتر از استاندارد آشامیدن نیز در این مرحله به طور کامل حذف شده و آب تمیز وارد منبع ذخیره ی ۴ گالنی می گردد. فیلتر ممبران ، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی است و عمل اصلی تصفیه در این مرحله انجام می گیرد، به همین علت کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. شرکت اطلس فیلتری ایتالیا طی قراردادی با کمپانی فیلمتک امریکا، ممبرین های دستگاه های خود را از این کمپانی تامین می کند. فیلمتک ( DOW ) بزرگترین تولید کننده ی ممبرین در دنیاست و متاسفانه در بازار ایران نمونه های تقلبی ممبرین، با مارک این شرکت، همراه با دستگاه های ساخت چین و یا تایوانی ، عرضه می شود که به شدت بر کیفیت آب تاثیر گذار بوده و سلامتی مصرف کنندگان را به خطر می اندازد. ( در این مورد حتماً مطلب ” بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی ” را بخوانید ) . عمر این فیلتر بسته به میزان مصرف، تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و میزان آلودگی آب، بین ۱۲ الی ۱۸ ماه می باشد.

.

.

فیلتر پست کربن و مینرال

فیلتر شماره ۵ – پست کربن : پس از اینکه آب در منبع ذخیره می شود، برای بهبود طعم ، توسط این فیلتر تصفیه می گردد. این فیلتر نیز می بایست هر شش ماه یک بار تعویض شود.

فیلتر شماره ۶ – مینرال ( mineral ): در این مرحله میزان مواد معدنی داخل آب مثل کلسیم و منیزیم تنظیم می گردد. این فیلتر نیز مانند فیلتر پست کربن، هر شش ماه یک بار عوض می شود.

.

.

.

.


قطعات و اتصالات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس

در بسته بندی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس مدل DP-F RO اقلام جانبی زیر موجود است:

  • منبع ذخیره ۴ گالنی
  • شیر روسینکی استیل
  • شلنگ
  • اتصالات شیر ورودی آب سرد
  • روغن جهت به خوبی بسته شدن طلق هوزینگ ها
  • آچار مخصوص باز و بسته کردن هوزینگ
  • دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه
قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب

قطعات دستگاه تصفیه آب به همراه کد هر یک از آنها


بسته بندی دستگاه تصفیه آب خانگی

شکل بسته بندی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس


استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس

تولیدات شرکت اطلس فیلتری ایتالیا گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی در زمینه ی سیستم های تصفیه آب و کیفیت آب آشامیدنی را اخذ نموده اند:

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلترها و هوزینگ های اطلس در کارخانجات مدرن این شرکت با دستگاه های اتوماتیک و رعایت کامل اصول بهداشتی تولید می شوند. در ویدئوی زیر با بخشی از مراحل تولید
دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس آشنا می شوید:


کاتالوگ تصفیه آب خانگی

 

جهت دانلود کاتالوگ این محصول روی تصویر کلیک نمایید.

.

.

.

.

.


لینک های مرتبط: ” دستگاه تصفیه آب خانگی و حذف نیترات ” , ” زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” تصفیه آب خانگی رومیزی ” , ” فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی

به اشتراک بگذارید...