تصفیه آب خانگی مسافرتی

تصفیه آب مسافرتیتصفیه آب خانگی سه مرحله ای مسافرتی

• برند: ATLAS FILTRI ایتالیا

• نوع: مسافرتی قابل حمل ( مدل چمدانی )

• گارانتی: ۱۸ ماه

• فیلتر PP + کربن گرانول + کربن بلاک

قیمت : تماس بگیرید +ارسال  رایگان

 


گاهی هنگام مسافرت متوجه می شوید که کیفیت آب لوله کشی در مناطق مختلف متفاوت است. در شرایطی که تصفیه آب خانگی RO در دسترس نباشد، شن و ماسه و ذرات معلق، همچنین بو و طعم نامطبوع آب می تواند آزار دهنده و بیماری زا باشد. چه برای شستشو ، چه برای آشامیدن ، آب نیاز به تصفیه خواهد داشت. تصفیه آب خانگی مسافرتی اطلس گزینه ی خوبی برای بهبود کیفیت آب در این موارد است. این پکیج از یک محفظه ی نگهدارنده به شکل چمدان که یک هوزینگ سه مرحله ای تصفیه آب را درون خود جا داده است ، تشکیل می شود. یک طرف این محفظه به شیلنگ ورودی آب متصل می شود و از طرف دیگر با یک شیر سرخود ، آب تصفیه شده در دسترس خواهد بود. شیلنگ ورودی به راحتی سر شیر آب لوله کشی وصل می شود. آب در سه مرحله توسط فیلترهای پلی پروپیلن ، کربن گرانول و کربن بلاک تصفیه می گردد. این سیستم به راحتی قابل حمل بوده و بسیار سبک و کم جا می باشد.

تصفیه آب مسافرتی

تصفیه آب مسافرتی


مشخصات فنی تصفیه آب خانگی مسافرتی اطلس

ابعاد تصفیه آب خانگی مسافرتی

– حداکثر فشار آب ورودی مجاز: ۳bar (45.5 psi)

– حداکثر درجه حرارت آب ورودی: ۴۵c°C (113°F)

– حداقل درجه حرارت آب ورودی: ۴c°C (39.2°F)

– جنس سری هوزینگ های تصفیه آب: پلی پروپیلن

– جنس لیوان ها: PET

.

.

.


فیلترهای تصفیه آب مسافرتی و زمان تعویض هر یک از آنها

فیلترهای تصفیه آب

فیلتر شماره ۱ – پلی پروپیلن ( PP ): این فیلتر ذرات معلق مثل شن و ماسه، گل و لای، ذرات حاصل از زنگ زدگی و پوسیدگی داخل لوله ها و… را حذف می کند. کارتریج الیافی می بایست هر سه ماه یک بار تعویض گردد.

فیلتر شماره ۲ – کرین گرانول ( ذغال فعال – UDF ): فیلتر کربنی اطلس از پوسته نارگیل ساخته می شود و منشا کاملا گیاهی دارد. این فیلتر گازهای محلول در آب را مثل کلر، کاهش می دهد همچنین بو و طعم آب در این مرحله بهبود می یابد. عمر این فیلتر بسته به میزان مصرف و آلودگی آب سه الی شش ماه می باشد.

فیلتر شماره ۳ – کربن بلاک ( CTO ): این فیلتر مکمل مرحله ی دوم است و تعویض به موقع آن باعث بالا رفتن عمر ممبرین دستگاه می گردد. این فیلتر نیز بعد از سه الی شش ماه استفاده از دستگاه ، می بایست تعویض گردد.

.


استانداردهای تصفیه آب مسافرتی اطلس

تولیدات شرکت اطلس فیلتری ایتالیا گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی در زمینه ی سیستم های تصفیه آب و کیفیت آب آشامیدنی را اخذ نموده اند:

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی

 


کاتالوگ تصفیه آب مسافرتی

.

جهت دانلود کاتالوگ این محصول روی تصویر کلیک نمایید.

.

.

.

.

.

.

.

.


لینک های مرتبط: ” تصفیه آب قابل حمل ” , ” زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” تصفیه آب خانگی رومیزی ” , ” تصفیه آب خانگی سر شیری ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی

به اشتراک بگذارید...