تصفیه آب ماشین لباسشویی

تصفیه آب ماشین لباسشوییفیلتر پلی فسفات مخصوص ماشین لباسشویی

• برند: ATLAS FILTRI ایتالیا

• نوع: سختی گیر ضدرسوب

• گارانتی: ۱۸ ماه

• با قابلیت بسته شدن آسان روی شیر آب سرد

قیمت : تماس بگیرید هزینه ارسال

.

.

..وقتی آب وارد ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی می گردد، به مرور زمان شروع به تشکیل رسوب در جداره های داخلی و قطعات این دستگاه ها می کند. این رسوبات باعث خوردگی، پوسیدگی داخلی و از کار افتادن دستگاه پس از مدتی استفاده خواهند شد. همچنین مصرف انرژی بسیار بالاتر خواهد رفت. راهکار محافظت از ماشین لباسشویی و ظرفشویی، فیلتر تصفیه آب پلی فسفات، می باشد. این فیلتر ضد رسوب بوده و اجازه چسبیدن سختی آب به جداره های فلزی را نمی دهد. فیلتر پلی فسفات می بایست در ورودی آب سرد ماشین لباسشویی نصب گردد. این فیلتر به آسانی قابلیت اتصال به شیر آب را داراست و با واشرهایی که در بسته بندی آن موجود است، کاملاً آب بند می گردد.

فیلتر ماشین لباسشویی

فیلتر پلی فسفات مخصوص ماشین لباسشویی و ظرفشویی


مشخصات فنی تصفیه آب ماشین لباسشویی

ابعاد تصفیه آب ماشین لباسشویی

– حداکثر فشار آب ورودی مجاز: ۷bar (101 psi)

– حداکثر درجه حرارت آب ورودی: ۳۵c°C (95°F)

– حداقل درجه حرارت آب ورودی: ۴c°C (39.2°F)

– حداکثر سختی کل برای کارایی مطلوب فیلتر تصفیه آب: ۵۰۰ppm

– جنس لیوان : SAN

– جنس سَری : پلی پروپیلن تقویت شده

– ورودی و خروجی  ۳/۴ اینچ


زمان تعویض فیلتر تصفیه آب ماشین لباسشویی اطلس

کریستال پلی فسفات فیلتر پلی فسفات مخصوص ماشین لباسشویی اطلس برای حفظ کارایی خود و جلوگیری از ایجاد رسوب در جداره های داخلی ماشین لباسشویی یا ظرفشویی، می بایست بعد از سه الی شش ماه تعویض گردد. به دو صورت می توان برای تعویض این فیلتر اقدام نمود. روش اول تعویض کامل فیلتر به همراه هوزینگ است و روش دوم تعویض کریستال های پلی فسفات داخل محفظه ی شیشه ای و جایگزینی آنها با پلی فسفات تازه می باشد. پلی فسات در بسته بندی های ۱۷۰ ، ۳۴۰ و ۱۰۰۰ گرمی موجود است.

.

.

.

 


عملکرد پلی فسفات در ماشین لباسشویی چگونه است؟

کریستال های پلی فسفات به مرور زمان داخل آب حل می شوند و با چسبیدن به یون های سختی آب از رسوب آنها روی جداره های فلزی داخل ماشین لباسشویی ، ظرفشویی و یا پکج و آب گرم کن جلوگیری می کنند. باور غلطی وجود دارد که فیلتر پلی فسفات آب را با حذف سختی آن تصفیه می کند. اما اینطور نیست و همانطور که ذکر شد، این فیلتر با حل شدن در آب عمل سختی گیری را انجام می دهد. در صورتی که تا به اکنون برای ماشین لباسشویی از فیلتر ضدرسوب استفاده ننموده اید، لازم است بدانید بعد از نصب فیلتر ضد رسوب پلی فسفات، علاوه بر عدم تشکیل رسوب جدید و جلوگیری از هدررفت انرژی ، رسوبات قبلی نیز به مرور با آب شسته شده و از بین می روند. جهت جلوگیری از ایجاد رسوب می توان از سختی گیر مغناطیسی نیز استفاده نمود.

محافظت از ماشین لباسشویی و لوله ها


لینک های مرتبط:  ” نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی جدید ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی

به اشتراک بگذارید...