تصفیه آب یخچال

تصفیه آب یخچالفیلتر تصفیه آب اینلاین پشت یخچالی

• برند: ATLAS FILTRI ایتالیا

• نوع: کاهنده ذرات معلق و مواد شیمیایی

• گارانتی: ۱۸ ماه

• با کارتریج کربن بلاک

قیمت : تماس بگیرید هزینه ارسال

.

.

یخچال فریزهای دارای آب سرد کن معمولا یک فیلتر تصفیه آب داخلی و یک فیلتر بیرونی که به آن اصطلاحاً فیلتر پشت یخچالی گفته می شود، دارند. فیلترهای تصفیه آب اینلاین اطلس با کارتریج کربن بلاک عمل حذف ذرات معلق و کاهش مواد شیمیایی از جمله کلر را انجام می دهند. استفاده از فیلتر پشت یخچالی و تعویض به موقع کارتریج آن باعث بالا رفتن عمر فیلتر داخلی یخچال می گردد. هوزینگ های اینلاین قابلیت به کارگیری انواع کارتریج های پلی پروپیلن، کربن گرانول و کربن بلاک را دارند که از این بین بهترین گزینه برای تصفیه آب یخچال ، فیلتر کربن بلاک است. فیلترهای کربن بلاک اطلس منشا کاملا گیاهی داشته و از کیفیت بالایی برخوردارند. زمانی که امکان اتصال دستگاه تصفیه آب زیرسینکی به یخچال فریزر به دلیل فاصله ی زیاد وجود نداشته باشد، از این فیلتر در پشت یخچال استفاده می شود.

تصفیه آب یخچال

نمای داخلی هوزینگ تصفیه آب یخچال


مشخصات فنی هوزینگ تصفیه آب یخچال اطلس

– حداکثر فشار آب ورودی مجاز: ۸bar (116 psi)

– حداکثر درجه حرارت آب ورودی: ۴۵c°C (113°F)

– حداقل درجه حرارت آب ورودی: ۴c°C (39.2°F)

– جنس بدنه : پلی پروپیلن تقویت شده

– ورودی و خروجی رزوه پلاستیکی ۱/۴ اینچ


زمان و نحوه تعویض فیلتر پشت یخچالی اطلس

فیلتر کربن بلاک یخچالکارتریج های کربن بلاک اینلاین می بایست برای حفظ کارایی صحیح تصفیه آب ، پس از سه الی شش ماه استفاده تعویض گردند. در صورت عدم تعویض به موقع این فیلتر، ممکن است به یخچال فریزر آسیب برسد و کیفیت اب آشامیدنی تحت تاثیر قرار گیرد. همچنین عمر فیلتر درونی یخچال به تعویض به موقع این فیلتر بستگی دارد. برای تعویض این کارتریج، ابتدا هوزینگ را توسط آچار مخصوص باز کرده، فیلتر داخلی را جایگزین و مجددا هوزینگ را می بندیم. توجه داشته باشید که هنگام بستن هوزینگ واشرها یا همان اورینگ های آب بندی سر جای خود قرار داشته باشند. همچنین هنگام آب بندی رزوه های پلاستیکی دو طرف ورودی و خروجی هوزینگ، از نوار تفلون با دور پایین استفاده شود. پیچیدن بیش از حد نوار تفلون ممکن است باعث فشار آمدن به رزوه و ایجاد ترک در آن گردد.

.

.

.


لوازم جانبی هوزینگ تصفیه آب یخچال اطلس

لوازم جانبی هوزینگ تصفیه آب یخچاللوازم زیر را می توانید همراه با فیلتر تصفیه آب یخچال اطلس تهیه فرمایید:

.

– آچار مخصوص باز و بسته کردن هوزینگ

– کارتریج کربن بلاک اینلاین

.

.


پیشنهاد ویژه ما: هوزینگ اینلاین اطلس  + آچار + یک عدد کارتریج زاپاس

آفر فیلتر پشت یخچالسایر کاربری های فیلتر پشت یخچالی اطلس

در مواردی که کیفیت آب آشامیدنی بالا باشد و صرفا به یک تصفیه اولیه نیاز داشته باشیم، ویا هنگامی که استفاده موقتی از آب آشامیدنی مد نظر است، می توان با یک هزینه جزئی از یک فیلتر اینلاین به صورت زیرسینکی ، جهت تصفیه آب آشامیدنی استفاده نمود. برای این منظور کافیست در کنار هوزینگ اینلاین یک عدد شیر روسینکی استیل ، براکت نصب دیواری و اتصال ورودی آب را تهیه فرمایید.

سایر کاربری های هوزینگ اینلاین


کاتالوگ تصفیه آب یخچال

جهت دانلود کاتالوگ این محصول روی تصویر کلیک نمایید.

.

.

.

.

.

.

لینک های مرنبط: ” فیلتر تصفیه آب ” , ” فیلتر تصفیه اب رو سینکی ” , ” فیلتر تصفیه آب یخچال ” , ” زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” تصفیه آب خانگی سر شیری ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ” , “ تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال

به اشتراک بگذارید...