فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی

مجموعه اطلس شرایط ویژه ای برای فروش عمده ی دستگاه های تصفیه آب خانگی به همکاران و نمایندگان محترم تعیین نموده است تا همکاران عزیز بتوانند با قیمت مناسب تری، تعداد دستگاه مورد نظرشان را خریداری نمایند. در پلن جدید قیمت گذاری عمده ی دستگاه، دو پله ی قیمتی برای خرید ” ۵ دستگاه ” و یا ” ۱۰ دستگاه به بالا ” تعیین شده است. این طرح قیمت گذاری این مزیت را برای عمده فروشان ایجاد می نماید تا با خرید تعداد حداقل ۱۰ دستگاه و دریافت تخفیفات بیشتر، اقدام به پخش و خرده فروشی در منطقه ی محل فعالیتشان، حتی به سایر همکاران فعال در منطقه نمایند.

فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش عمده دستگاه های تصفیه آب خانگی اطلس چه مزیتی دارد؟

بسیاری از همکاران از ما سوال می کنند مزیت رقابتی دستگاه های تصفیه آب خانگی اطلس به نسبت سایر دستگاه های موجود در بازار که ساخت کشور چین یا تایوان هستند، چیست؟ اگر یک نگاه تحلیلی به بازار داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که در بازار آشفته ی دستگاه های تصفیه آب خانگی که بسیاری از برندها به صورت تقلبی و مونتاژ داخل متولد می شوند، چه مصرف کنندگان نهایی ، چه عمده فروشان و حتی خرده فروشان دستگاه ها، به سمت برندی می روند که اطمینان بیشتری به آن داشته باشند، این اطمینان با کیفیت دستگاه ، خدمات پس از فروش و ثبات برند مورد نظر در بازار ایجاد می گردد. شما در صورتی که دستگاهی را وارد بازار نمایید که از این سه نظر، به نسبت سایر دستگاه ها برتری داشته باشد، مطمئناً مشتریان، اختلاف قیمت جزئی را بابت آن پرداخت خواهند نمود و یک سود بلند مدت برای شما ایجاد خواهد شد.

فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس سود بلند مدت برای شما ایجاد خواهد نمود!

فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس سود بلند مدت برای شما ایجاد خواهد نمود!

چطور دستگاه های تصفیه آب خانگی را به صورت عمده به فروش برسانیم؟

مطمئناً در منطقه ی محل فعالیت شما خرده فروشان و فروشگاه های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. شما می توانید پس از اینکه به عنوان نماینده ی اطلس مشغول به فعالیت شدید، اقدام به بازاریابی محصول در میان همکاران منطقه ی محل فعالیتتان نمایید و به عنوان پخش کننده، به آنها دستگاه بفروشید. فروش به این شیوه علاوه بر پایین آوردن هزینه های حمل ، دسترسی سریع تر مشتریان خرده فروش به کالا را نیز در پی خواهد داشت. روش دیگری که می توانید دستگاه را به صورت عمده بفروشید، بازاریابی در مجتمع های مسکونی است. شما می توانید به سازندگان مجتمع های مسکونی که مراحل پایانی ساخت را انجام می دهند، پیشنهاد همکاری بدهید. همچنین می توانید به مدیران مجتمع های مسکونی با پیشنهاد درصد تخفیف یا سهم واسطه ، تعداد زیادی دستگاه به فروش رسانید.

فروش عمده به مجتمع های مسکونی ، یکی از روش های پردامد بازاریابی دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

فروش عمده به مجتمع های مسکونی ، یکی از روش های پردامد بازاریابی دستگاه های تصفیه آب خانگی است.


لینک های مرتبط:  ” دستگاه تصفیه آب خانگی جدید ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی