دستگاه تصفیه اب اطلس مدل DP-F SANIC

دستگاه تصفیه ابدستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال

• برند: ATLAS FILTRI ایتالیا

• نوع: RO زیرسینکی آنتی باکتریال دارای منبع

• گارانتی: ۱۸ ماه

• دارای شیر اتوفلش برای شستشوی خودکار فیلترها

• تکنولوژی استفاده از ذرات نقره برای کشتن باکتری ها

قیمت : ناموجود

لینک های مرتبط: تصفیه آب خانگی

..

.df


دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال ( SANIC ) اطلس برای اولین بار از تکنولوژی تزریق نقره در بافت فیلترها و هوزینگ ها استفاده نموده است. مزیت دستگاه های تصفیه اب آنتی باکتریال به نسبت دستگاه های معمولی عمر مفید بالاتر فیلترها و جلوگیری از رشد باکتری در بدنه ی پلاستیکی محفظه های دستگاه است. این دستگاه با روش اسمز معکوس اب را در شش مرحله تصفیه و در منبع ذخیره ۴ گالنی ، ذخیره می کند. در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و یا راکد ماندن اب برای یک مدت طولانی و عدم استفاده از دستگاه در هنگام مسافرت های طولانی مدت، باکتری ها در جداره های هوزینگ و الیاف فیلترهای پیش تصفیه شروع به رشد و نمو می کنند. با توجه به وجود فیلتر حساس ممبرین در دستگاه های تصفیه اب خانگی ، می بایست از ورود این باکتری ها به مرحله ی چهارم دستگاه جلوگیری کنیم. چرا که در هنگام استفاده مجدد از دستگاه پس از یک مدت زمان طولانی ، باکتری ها وارد فیلتر ممبرین شده و از عمر و کارایی آن می کاهند. بهترین روش برای جلوگیری از این موضوع، استفاده از نقره است. محیطی که ذرات نقره داشته باشد، امکان رشد باکتری در آن به طور کلی از بین می رود. با دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس خاطرتان از سلامت کامل اب آشامیدنی ، آسوده خواهد بود.


مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی

ابعاد دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس

– حداکثر فشار آب ورودی مجاز: ۳bar (45.5 psi)

– حداقل فشار برای کارکرد صحیح دستگاه: ۰٫۵bar (7.2 psi)

– حداکثر درجه حرارت آب ورودی: ۴۵c°C (113°F)

– حداقل درجه حرارت آب ورودی: ۴c°C (39.2°F)

– حداکثر TDS برای کارایی مطلوب دستگاه تصفیه آب: ۱۰۰۰ppm

– ظرفیت ممبرین: ۵۰ گالن در روز (۱۹۰ l/day)

.


فیلترهای دستگاه تصفیه آب و زمان تعویض هر یک از آنها

فیلترهای دستگاه تصفیه ابفیلتر شماره ۱ – پلی پروپیلن ۲۵ میکرون ( PP ): این فیلتر ذرات معلق مثل شن و ماسه، گل و لای، ذرات حاصل از زنگ زدگی و پوسیدگی داخل لوله ها و… را حذف می کند. کارتریج الیافی آنتی باکتریال می بایست هر شش ماه یک بار تعویض گردد.

فیلتر شماره ۲ – پلی پروپیلن ۵ میکرون ( PP ): این فیلتر نیز به عنوان مکمل مرحله ی اول عمل می کند و اب را با دقت ۵ میکرون از ذرات معلق تصفیه می نماید. زمان تعویض فیلتر مرحله ی ۲ هر شش ماه یک بار می باشد.

فیلتر شماره ۳ – کربن بلاک ( CTO ): فیلتر کربن بلاک مواد شیمایی اب را می کاهد همچنین گازهای محلول در اب مثل کلر در این مرحله حذف می شود. این فیلتر نیز هر شش ماه یک بار تعویض می گردد.

.

.

ممبرین فیلمتکفیلتر شماره ۴ – ممبرین ( RO membrane ): این فیلتر به روش اسمز معکوسreverse osmosis آب را از ذرات بسیار ریز مثل باکتری ها پاک می کند. همچنین نیترات، مواد شیمیایی سمی و سختی مضر و بالاتر از استاندارد آشامیدن نیز در این مرحله به طور کامل حذف شده و آب تمیز وارد منبع ذخیره ی ۴ گالنی می گردد. فیلتر ممبران ، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی است و عمل اصلی تصفیه در این مرحله انجام می گیرد، به همین علت کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. شرکت اطلس فیلتری ایتالیا طی قراردادی با کمپانی فیلمتک امریکا، ممبرین های دستگاه های خود را از این کمپانی تامین می کند. فیلمتک ( DOW ) بزرگترین تولید کننده ی ممبرین در دنیاست و متاسفانه در بازار ایران نمونه های تقلبی ممبرین، با مارک این شرکت، همراه با دستگاه های ساخت چین و یا تایوانی ، عرضه می شود که به شدت بر کیفیت آب تاثیر گذار بوده و سلامتی مصرف کنندگان را به خطر می اندازد. عمر این فیلتر بسته به میزان مصرف، تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و میزان آلودگی آب، بین ۱۲ الی ۱۸ ماه می باشد.

.

.

فیلتر پست کربن و مینرال

فیلتر شماره ۵ – پست کربن : پس از اینکه آب در منبع ذخیره می شود، برای بهبود طعم ، توسط این فیلتر تصفیه می گردد. این فیلتر نیز می بایست هر شش ماه یک بار تعویض شود.

فیلتر شماره ۶ – مینرال ( mineral ): در این مرحله میزان مواد معدنی داخل آب مثل کلسیم و منیزیم تنظیم می گردد. این فیلتر نیز مانند فیلتر پست کربن، هر شش ماه یک بار عوض می شود.

.

.

.

.


قطعات و اتصالات جانبی دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس

در بسته بندی دستگاه تصفیه اب اطلس مدل SANIC اقلام جانبی زیر موجود است:

  • منبع ذخیره ۴ گالنی
  • شیر روسینکی استیل
  • شلنگ
  • اتصالات شیر ورودی آب سرد
  • روغن جهت به خوبی بسته شدن طلق هوزینگ ها
  • آچار مخصوص باز و بسته کردن هوزینگ
  • دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه
قطعات جانبی دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس

قطعات جانبی دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس


شکل بسته بندی دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس

شکل بسته بندی دستگاه تصفیه اب آنتی باکتریال اطلس


استانداردهای دستگاه تصفیه اب خانگی اطلس

تولیدات شرکت اطلس فیلتری ایتالیا گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی در زمینه ی سیستم های تصفیه اب و کیفیت آب آشامیدنی را اخذ نموده اند:

استانداردهای دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلترها و هوزینگ های اطلس در کارخانجات مدرن این شرکت با دستگاه های اتوماتیک و رعایت کامل اصول بهداشتی تولید می شوند. در ویدئوی زیر با بخشی از مراحل تولید
دستگاه تصفیه آب خانگی اطلس آشنا می شوید:


کاتالوگ دستگاه تصفیه اب

سیبیبیسبیب.

جهت دانلود کاتالوگ این محصول روی تصویر کلیک نمایید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.لینک های مرتبط: ” فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان ” , ” تصفیه آب روسینکی ” , ” تصفیه آب رو سینکی ” , “ فیلتر تصفیه آب  , “ فیلتر تصفیه آب یخچال ” , ” فیلتر تصفیه آب آنتی باکتریال ” , ” ضرر دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی و حذف نیترات ” , ” زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” فروش عمده دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است یا بد؟ ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی

به اشتراک بگذارید...