دستگاه تصفیه آب خانگی غیر استاندارد

در ایران برندهای مختلفی در زمینه تصفیه آب خانگی فعالیت دارند. تمامی این برندها هم ادعا می کنند که گواهی water quality را اخذ نموده اند! و گاهی لوگوی آن را نیز روی دستگاه می چسبانند! پیش از هر چیز شما می توانید نام برند مورد نظر را به انگلیسی در اینترنت جستجو کنید و ببینید آیا همچین برندی وجود خارجی دارد یا حاصل تخیل مونتاژکاران ایرانی است! بعد از پیدا کردن سایت شرکت اصلی تولید کننده ی محصول مورد نظر، بررسی کنید که آیا شرکت مذکور در زمینه ی تصفیه آب فعالیت دارد یا خیر.

دستگاه تصفیه آب خانگی غیر استاندارد

استاندارد بین المللی Water Quality

یک راه ساده برای اینکه بدانید دستگاه تصفیه آب خانگی غیر استاندارد می خرید و یا هزینه را برای یک دستگاه اصل و استاندارد پرداخت می کنید، تحقیق در مورد ادعای استاندارد بودن دستگاه، از طریق وب سایت water quality است. بسیاری از برندهای به اصطلاح اروپایی ، کانادایی ، تایوانی و … در بازار ایران ادعا می کنند که برندشان این استاندارد را از موسسه water quality برای دستگاه های تصفیه آب تولید شده، دریافت نموده است. شما به سادگی با رفتن به وب سایت www.WQA.org و سرچ کردن نام برند مورد نظر در این وب سایت، از اصل بودن دستگاه و استاندارد آن اطمینان حاصل کنید.  در ویدئوی زیر نحوه ی انجام این کار را ملاحظه می فرمایید:

به خاطر داشته باشید گاهی خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی غیر استاندارد نه تنها کیفیت آب را بهبود نمی بخشد، بلکه بر سلامت شما و خانواده تان مستقیماً تاثیر منفی می گذارد. با یک تحقیق ساده در مورد صحت استاندارد دستگاه ، با خاطری آسوده خرید نمایید و سلامت خود و خانواده تان را بازیچه ی سودجویی های فروشندگان تصفیه آب خانگی نکنید.


لینک های مرتبط: ” ضرر دستگاه تصفیه آب خانگی “, ” نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی