دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

تصفیه آب های رومیزی که به روشی به غیر از اسمز معکوس یا همان RO آب را تصفیه می کنند برای مصارف دائمی مناسب نیستند. گاهی مشتریان از ما سوال می کنند که با توجه به اینکه آب منطقه ی ما از سختی پایینی برخوردار است، آیا همین تصفیه آب های رومیزی کفایت نمی کند و آیا حتماً می بایست از دستگاه های تصفیه آب ۶مرحله ای زیرسینکی استفاده کنیم؟ در پاسخ باید گفت که نمی توان پیش بینی کرد حتی در بهترین نقطه ی تهران در فصول مختلف سال ، آب چه کیفیتی خواهد داشت. گاهی در یک بازه ی زمانی کوتاه مدت، میزان آلودگی ها در آب افزایش می یابد. این امر در مواقعی که سطح آب های زیرزمینی افت می کند، مثل فصل تابستان، بیشتر اتفاق می افتد. پس برای اطمینان خاطر از اینکه در تمام فصول سال، آب سالم می نوشیم، بهتر است از آب تصفیه شده توسط دستگاه های ۶مرحله ای استفاده کنیم. دستگاه های تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای RO ، تمامی یون های سختی مضر آب ، همچنین نیترات را حذف می کنند. اما تصفیه آب های رومیزی صرفاً ذرات معلق مثل شن و ماسه را حذف می کنند. در مدل های ۱*۲ نیز علاوه بر ذرات معلق، بو و طعم آب بهبود می یابد و کلر آن کاهش پیدا می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

تصفیه آب خانگی رومیزی یا دستگاه RO ؟

تصفیه آب خانگی رومیزی چطور کار می کند؟

تصفیه آب رومیزی مدل ۱*۲ از یک کارتریج ترکیبی پلی پروپیلن ۲۵ میکرون و کربن گرانول استفاده می کند که همزمان عملکرد حذف ذرات معلق و کاهش بو ، طعم نامطبوع و کلر را انجام می دهد. این تصفیه آب با یک شیلنگ به شیر ظرفشویی متصل می شود. اتصال سر شیر ظرفشویی مجهز به یک سوییچ مکانیکی است که با فشردن آن آب تغییر مسیر می دهد. زمانی که بخواهیم از تصفیه آب رومیزی استفاده کنیم با فشردن سوییج آب به داخل هوزینگ هدایت شده و پس از تصفیه از شیر نصب شده روی هوزینگ تصفیه آب ، به صورت همزمان در دسترس است. اما زمانی که بخواهیم از شیر سینک ظرفشویی برای شستشو استفاده کنیم و نیازی به آب تصفیه شده نداشته باشیم، مجدد با فشردن دکمه ی مکانیکی سر شیر، تصفیه آب رومیزی را از مسیر خارج و مثل شرایط عادی از شیر ظرفشویی برای شستشو استفاده می کنیم.

تصفیه آب روسینکی اطلس

تصفیه آب روسینکی اطلس


لینک های مرتبط: ” تصفیه آب خانگی رومیزی ” , ” تصفیه آب خانگی سر شیری “, ” نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است یا بد؟ ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی ” , ” دستگاه تصفیه آب خانگی